GR | EN | TR
linkedinGRtwitterGRfacebookGR

 

header-egkatastaseis.jpg

TESIS

Firmanın tesisleri, Yunanistan’ın özel sektöre ait ilk organize sanayi bölgesi olan Selanik Organize Sanayi Bölgesinde (VIPATHE) yer almaktadır. Selanik-Edessa Devlet Yolunun 22. kilometresinde yer alan MEL idari ve üretim tesislerine hem Selanik’ten hem de Makedonya Havalimanından kolaylıkla erişilebilmektedir.

egkatastaseisin-1.jpg
egkatastaseisin2.jpg

FİRMAYLA İLGİLİ RAKAMLAR


 

Firma, özel mülkiyete ait 230.000 m2 arazi üzerinde 50.000 m2’lik bir tesise sahip olup 192 uzman çalışan istihdam etmektedir. En son teknolojilerin kullanıldığı tesiste yılda 120.000 tondan fazla belirli şekillerde kuşeli karton üretilmekte ve bu ürünler genel ambalaj ve gıda ambalajı uygulamalarında kullanılmak üzere paletler veya rulolar halinde sevk edilmektedir. Firma üretiminin büyük kısmı (%56) 30’dan fazla ülkeye ihraç edilirken kalan %44’lük kısım Yunanistan’ın iç piyasasına sunulmaktadır. 2016’da firmanın yıllık cirosu 50.200.000 € olmuştur.

 

Ürünleri ihraç edilmekte ve kutu yapımı,

baskı ve genel anlamda karton ambalaj üretiminde kullanılmaktadır.

İLETİŞİM


 

GEZEGENIMIZE KARŞI SORUMLULUKLARININ FARKINDA OLAN BIR ŞIRKET

 

contact1ok.jpg

MEL HABERLER


 

Yenilikleri takip etmek için sitemize üye olun.

linkedintwitterfacebook
footer2
footer ask EN2

Bu web sitesi çerez kullanıyor

 «Sizlere mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek amacıyla web sitemizde çerez kullanmaktayız www.melpaper.com adresini kullanarak bunların kullanımını kabul etmektesiniz.»